STUDIO MARKETİM HAKKIMIZDA 

 


BİZ KİMİZ

 


Studiomarketim.com, Türkiye'nin en kapsamlı DJ ve Stüdyo ekipmanları, Akustik düzenleme ve Teknik malzemelerini tedarik eden online satış sitesi,dünya çapında tercih edilen lider markalar ile işbirliği yürütmekte olan bir Astech Grup A.Ş. kuruluşudur. Sektördeki 25 yılı aşkın tecrübesi ile müşterilerine en kaliteli, en hızlı ve en güvenilir alışveriş deneyimini yaşatmayı amaç edinmiştir.Bünyesinde yer alan arge uzmanları, mühendisleri ve dinamik ekibiyle kendi sektörlerinde öncü teknoloji şirketlerden biridir.

 

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ


Studiomarketim.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler gizli ve güvenlidir.

 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 


Studiomarketim.com kuruluşundan bu yana müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiştir.Maksimum memnuniyet en iyi fiyat ve en iyi kalite politikası ile müşterilerine hizmet vermeyi hedeflemiştir. 

 

KALİTELİ ÜRÜN 


Studiomarketim.com  olarak ürün güvenirliğine çok önem vermekteyiz.Ürünlerimizin tamamı Studiomarketim, distribütör garantisi ve güvencesi altında olan %100 orijinal ürünlerdir. 

 

HIZLI GÖNDERİM AVANTAJI


Ülkemizin her yerine en geç 3 iş gününde teslimat yapmaktayız.Tecrübeli paketleme ekiplerimiz ile teknolojinin gücünü bir araya getirerek ürünlerinizi teslimat aşamasında  zarar gelmeyecek şekilde paketliyor siz tüketicilerimize en üst kalitede hizmet deneyimi sunuyoruz.


 
İLETİŞİM

 

 

 

 

 


Satışını yaptığımız her ürün için sizlere destek vermeye hazırız.Ürün desteği almak ve sorunlarınızı çözmek için bir telefon kadar uzağınızdayız. Memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir, bu nedenle tüm istek ve sorularınızı uzman destek ekibimize iletebilirsiniz.